Atrakcje i zadania

Podstawą efektywnego i skutecznego działania grupy jest wzajemna akceptacja, unikanie konfliktów, dobra komunikacja i zaufanie.

Prezentujemy kilka prób terenowych wspomagających m.in: budowanie współpracy, zaaufania, poprawy komunikacji w grupie.

 • WSPINACZKA SKALNA - Zadanie polega na przejściu pionowej drogi wspinaczkowej po naturalnej formacji skalnej z asekuracją partnerów z grupy.


 • SKOK ZAUFANIA - Każdy członek zespołu musi wykonać skok w tył z postawy ze specjalnej platformy . Zabawę kończy lądowanie w ramionach reszty grupy.


 • PAJĘCZYNA - Całą grupa musi przejść przez sztuczną pajęczynę zawieszoną między 2 punktami , nie dotykając żadnej z nitek. Drużyna współpracuje, pomagając swoim zawodnikom w przedostawaniu się przez pnącza.

 • HYDRAULICY - Zadanie polega na wydobyciu pływającej niespodzianki z dziurawej rury przy pomocy 2 wiader, wody i własnych pomysłów na zatkanie nieszczelności.

 • EGIPCJANIE - Drużyna musi przy pomocy położonych na ziemi wałków i płyty pokonać odcinek drogi. Ekipa idzie jednocześnie a poruszanie platformy odbywa się za pomocą wałków, które należy odpowiednio szybko przenosić z tyłu na przód.

  Dysponujemy dużą ilością autorskich zadań, które przygotujemy po ówczesnym poznaniu założeń szkolenia, wykorzystując dostępny teren.  Z przyczyn oczywistych:) nie prezentujemy ich na naszych stronach.
  W sprawie realizacji w/w projektów zachęcamy do telefonicznego
  bądź e-mailowego kontaktu z Firmą.
projektowanie stron www, sklepy internetowe