Nagłośnienie plenerowe


Nagłośnienie na imprezy plenerowe.
 

Sport Projekt dysponuje dwoma własnymi profesjonalnymi systemami nagłośnieniowymi DYNACORD COBRA 4 (LINE ARRAY). Każdy umożliwia skuteczne nagłośnienie dużych imprez muzycznych w plenerach oraz zamkniętych pomieszczeniach na dystansie do 80 metrów.
Do każdego zlecenia wymagającego instalacji naszego systemu (line array) podchodzimy indywidualnie, dobierając sprzęt zgodnie z życzeniem zleceniodawcy, jednak zawsze z uwzględnieniem:
- obszaru jaki ma być "pokryty dźwiękiem",
- wymogami wykonawców (rider-y techniczne)
- danych wynikających z symulacji komputerowej (specyfika akustyczna miejsca realizacji)
Systemy DYNACORD COBRA 4 instalujemy wyłącznie z naszą obsługą techniczną (technicy sceny oraz akustycy).

Szczegółowy opis naszych możliwości nagłośnieniowych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej poświęconej wyłącznie technice scenicznej.

Na mniejsze imprezy plenerowe oraz na kameralne eventy proponujemy wynajem "klasycznych" zestawów nagłośnieniowych wraz z fachową obsługą techniczną.
Posiadamy 6 niezależnych, małych zestawów nagłośnieniowych, opartych głównie na aktywnych głośnikach montowanych na statywach (producenci RCF, JBL, Dynacord, Turbosound). Moc  znamionowa w/w zestawów zawiera się w przedziale od 500W do 2500W. Każdy z naszych  systemów wyposażony jest w mikrofony bezprzewodowe, profesjonalny mikser analogowy  lub cyfrowy oraz sprzęt odtwarzający.

Polecamy także usługi naszych konferansjerów oraz DJ.projektowanie stron www, sklepy internetowe